Květen 2009

Britney Spears: Do hotelového pokoje chci striptérskou tyč

8. května 2009 v 18:28 | KiKuShKa |  Updates


Britney Spears čeká během června a července několik koncertů v Evropě. Hned osm jich odzpívá v Londýně, kde jí musejí organizátoři zajistit mimo spousty jiných drobností i tyč pro striptérky.


Na hotelovém pokoji totiž nehodlá zahálet, ale tužit fyzičku. Sedmadvacetiletá zpěvačka bude během svého pobytu v britské metropoli ubytovaná v hotelu Dorchester.

"Tanec u tyče je skvělý na srdce a hlavně je to dokonalé cvičení na spalování tuků. Britney v Los Angeles už dlouho navštěvuje soukromé hodiny svíjení u tyče," citoval britský deník Mirror zdroj blízký skupině, která se bude o zpěvačku během jejího pobytu v Londýně start.

"Chce zůstat v kondici i během turné. Zaměstnanci hotelu jsou šťastní, že můžou plnit přání právě jí," dodal zdroj, který si přál zůstat v anonymitě.

Britney v rámci svého turné projela už téměř celé Spojené státy a od června bude k vidění v Londýně, Manchesteru, Dublinu, Paříži, Antverpách, Kodani, Stockholmu, Helsinkách, Petrohradě, Moskvě, Varšavě a 26. července v Berlíně.

Britney Spears: Své problémy léčí prací na zahrádce

8. května 2009 v 18:25 | KiKuShKa |  Updates

Zpěvačka Britney Spears si prý sama našla dokonalou psychoterapii, která jí pomáhá zůstat v mentální pohodě - propadla totiž práci na zahrádce.

Popová princezna je závislá na květinách a miluje, když se může rýpat v hlíně, kypřit, zalévat a především sledovat prosperitu svých zelených svěřenců. Hvězdě navíc pomáhají květinové esence harmonizující její duši.
"Britney už zkusila všechny možné terapie. Studovala jógu, navštívila celou řadu terapeutů a dokonce experimentovala s mystikou, ale nikdy to příliš nefungovalo. Ale tentokrát poprvé nastala změna. Oddala se studiu zahradničení a jeho účinků na duševní pohodu. Kdykoli se vrátí domů do Kalifornie, okamžitě běží do zahrady a pracuje tam. Je na to velmi hrdá a má spoustu znalostí o tom, co pěstuje a co jí roste kolem domu," uvedla zpěvaččina přítelkyně.

Sedmadvacetiletá zpěvačka si v knihách o zahradničení čte i o přestávkách při svém turné "Circus". Nejradši má knihu "Chicken Soup for the Gardener's Soul". V ní jde totiž o duchovní účinky práce na zahrádce.
Spearsová si údajně oblíbila spirituální zahradničení, které se zaměřuje především na vliv rostlin na lidskou duši. Soustředí se pak hlavně na pěstování barevně kvetoucích a výrazně vonných rostlin. Zahradničení kombinuje s Bachovou květovou terapií.
Ta je je založena na léčení pomocí 38 esencí z květů divoce rostoucích rostlin, keřů a stromů. Autorem květové terapie je Dr. Edward Bach, který tuto metodu vynalezl na počátku 19 stol. Bachova květová terapie působí příznivě na psychický stav člověka a odstraňuje tak např. stres , strach, nervozitu, fobie atd.
Velmi oblíbenou se stala v Anglii, kde ji používají záchranáři pro zmírnění následků šoku např. po autonehodě.

Britney Spears: Na koncertě ji překvapil fanoušek!

8. května 2009 v 18:19 | KiKuShKa |  Updates
Britney Spears při svém posledním koncertu v Connecticutu tak rozohnila své fanoušky, že za ní jeden vylezl přímo na pódium a chtěl s ní tancovat!

Popová zpěvačka v americkém Connecticutu vystoupila v noci ze soboty na neděli. Když se na pódiu objevila v kostýmu policistky a začala zpívat svůj hit Womanizer, rozběhl se za ní dvacetiletý fanoušek.
Pohotová tanečnice, v tu chvíli rovněž policistka, mladíka rychle svedla z pódia. Incident však stačili na mobilu zachytit diváci...