Červen 2009

Zahraje si Britney v novém filmu?

22. června 2009 v 19:08 | KiKuShKa |  Updates
Britney Spears si možná zahraje v nově chystaném filmu. Informuje o tom server National Ledger.
Britney má údajně zájem o roli ve filmu The Yellow Star Of Sophia. Pokud by tuto roli získala, hrála by hlavní hrdinku Sophii LaMont, které se podařilo sestrojit stroj času a vrací se v minulosti do 2. světové války. Zde potká v koncentračním táboře židovského muže Etona.
Ve filmu se do sebe oba zamilují a cestují napřed v čase, aby se mohli vzít. Bohužel je zabijí nacisté.
Pro Britney Spears by to ale nebyla první herecká zkušenost, svou první velkou roli si zahrála ve filmu Crossroads z roku 2002.

Britney má 3 nominace na Teen Choice Awards 2009

21. června 2009 v 15:53 | KiKuShKa |  Updates
Britney Spears obdržela 3 nominace na předávání cen Teen Choice 2009.
Se singlem "Circus" v kategorii Single, v kategorii Female artist a v Music tour.
Pro HLASOVÁNÍ se musíte zaregistrovat.
britney_teen_choice_09

Ceny se budou na kanálu FOX vysílat 10. srpna 2009 od 20:00.Britney Spears: má nového milence!

21. června 2009 v 15:35 | KiKuShKa |  Updates

Nejdříve tanečník, teď přišel na řadu i agent... Zpočátku sice románek oba vehementně popírali, avšak poté, co byli fotografy přistiženi na romantické dovolené v Karibiku, přestali svoji lásku skrývat.

Za sluncem si zpěvačka Britney Spears (27) nevyrazila s nikým jiným než se svým novým objevem - agentem Jasonem Trawickem. Nového přítele prý schválil Spears dokonce i její otec, kterému se Jason velmi líbí. Vyjádřit se nezapomněl ani exmanžel popové princezny Kevin Federline, s nímž má Spears dva syny. Podle něj se bezpochyby jedná pouze o dočasné pobláznění...

Utratila 4 mega, aby vypadala jako Britney Spears

20. června 2009 v 14:59 | KiKuShKa |  Updates
Nikdo není šťastnější než Lorna Bliss(28) z toho, že Britney Spears konečně zakončila svou sebedestrukci, kterou s takovým úspěchem prováděla v minulých letech.


Přesná napodobenina


Vždyť Lornin životní styl je založen právě na napodobování Britney Spears. Chce být neustále jako ona. Je to jakýsi druh posedlosti.

Ne, to není legrace. A Lorna to bere skutečně vážně. Za všechny ty kostýmky, punčocháče úpravu vlasů, choreografy či hodiny tance utratila neuvěřitelných 135.000 britských liber. To je více než čtyři milióny korun!

A jen co se jí to všechno podařilo, Britney ruplo v kouli, a to tak, že si ji hned oholila, nehledě na to, že přibrala pěkných pár kilo. Tohle máte najednou napodobovat. Jen si to představte.

Lorna měla ale přece jen štěstí. Britney se ze srabu vyhrabala a ve svých sedmadvaceti letech se zdá, že je opět na vrcholu. Její cirkusové turné po celém světě je vyprodané, na vlase se jí opět skvěje blonďatá hříva a kila zázračně zmizela.

Těžké časy
Nejlepší napodobitelce Britney ve Velké Británii, jak Lorna sama sebe označuje, je osmadvacet let a svému idolu zůstala věrná i ve zlých časech.

"Když si Britney oholila hlavu, máma se mě ptala: neuděláš to viď? A já na to: ne, mami, neboj. Jenže je to moje práce, takže jsem musela. Cítím mezi sebou a Britney spirituálně propojení," popisuje své pocity Lorna.
"Tak jsem vzala nůžky a udělala to. Když jsem se koukla do zrcadla, chtěla jsem přestat. Bylo to tak odporné. Cítila jsem se tak nežensky a neatraktivně. Teprve pak jsem dokázala pochopit, v jakém musela být Britney srabu, že to udělala."

Slušný byznys
Lorna chtěla být vždycky herečkou nebo zpěvačkou. Podle svých slov ale nemá dostatečný talent, a tak jí nezbylo než napodobovat. "Když si mě lidé někam pozvou, tak očekávají, že budu vypadat jako Britney, a to i tehdy, když byla tak zdevastovaná. To k tomu patří."

Není prý nic, co by pro dokonalou imitaci zpěvačky neudělala. Zrovna se chystá na okopírování devíti tetování. Přesně na těch místech, kde je má i Britney.

Ale nakonec, Lorna se nemá tak špatně, abychom litovali jejího vyšinutí. Za vystoupení pobírá mezi patnácti a třiceti tisíci korunami, cestuje po celém světě a samotná Britney jí udělala reklamu na svých webových stránkách.