Duben 2011

Kesha: koupačka bez plavek s Britney Spears!

12. dubna 2011 v 16:02 | bravo.cz |  Updates
Zpěvačky plánují divokou party u bazénu...
"Když mě ještě nikdo neznal, chodila jsem jen na nuda pláž," svěřuje se Kesha s tím, že teď už si nic takového dovolit nemůže.

Je ale ráda, že našla spřízněnou duši: "Brit je super. Oběma nám na nahotě nepřipadá nic divného, tak jsme se domluvily, že se sejdeme doma u bazénu a budeme se celé odpoledne koupat nahaté."

Holky navíc plánují, že při koupačce nebudou samy, ale svolají divokou party s mottem "Oblékni se jako Kesha nebo Britney"! "Ještě nevíme, u které z nás večírek proběhne, ale nejspíš u mě, protože jsem nedávno nechala do bazénu nainstalovat podvodní stereo a laserové paprsky," vysvětluje Kesha.

Star navíc přiznala, že své nahé tělo považuje za umělecký nástroj. Nejen, že se nedávno nechala od hlavy až k patě pokreslit bodypainterem, ale navíc se rozhodla vytvořit vlastním tělem obraz: "Napnula jsem na zem obrovské plátno, nastříkala na něj spoustu barev a pak jsem se svlékla a začala se po něm válet. Je to úžasná relaxace!"Rihanna feat. Britney Spears - S&M (Remix)

12. dubna 2011 v 15:37 | KiKuShKa |  Updates

Pěkná písnička =) Poslechněte sami !!!

Britney Spears oznámí zítra datum prodeje letního turné

11. dubna 2011 v 21:06 | http://britnuska.blog.cz/ |  Updates


Britney poslala prostřednictvím komunikačního serveru twitter následující zprávu:

" Oznámím datum prodeje pro své turné zítra a úžasné FEMME FATALE , kdo se připojí u mě na jevišti letos v létě? "

Britney


Britney Spears a Rihanna natočily duet!

11. dubna 2011 v 19:58 | ibritney.cz |  Updates


Nedávno se objevila nepotvrzená fáma, že na novém remixu písně S&M od Rihanny se objeví Britney Spears. Nyní to ale skutečně vypadá, že se jedná o pravdivou zprávu! Britney Spears totiž na svůj Twitter před malou chvílí zaslala tuto zprávu: "@rihanna You're such a tease! I like it, like it…. -Britney".
* Aktualizováno 10.4.2011 v 23:59:
Rihanna i Britney Spears potvrdily vzájemnou spolupráci. Jedná se o již zmiňovaný remix písně S&M.

+ obal nového singlu

Oficiální cover singlu S&M

Nicki Minaj bude předskokankou Britney Spears

11. dubna 2011 v 19:57 | KiKuShKa |  UpdatesDůvěryhodný americký server TMZ potvrdil, že americká rapperka/zpěvačka Nicki Minaj bude předskokankou Britney Spears na jejím Femme Fatale Tour, které začíná již 17. června v americkém Sacramentu.
Nicki tak nahradila Enrique Iglesiase, který původně měl být onen předskokan.